pmpiada.pl

Konferencja Project Managerów

Szkolenia dla managerów produkcji - zwiększ swoją wydajność


Post dodany przez PM · 19-11-21 · Program
Szkolenia dla managerow produkcji

Menedżerowie produkcji są pomostem między produkcją a marketingiem, zapewniając dostarczanie wysokiej jakości treści. Są odpowiedzialni za zapewnienie wystarczającej zawartości na stronie internetowej lub blogu firmy. Przekazują również informacje zwrotne twórcom treści na temat ich pracy.

Szkolenie obejmuje: jak znaleźć odpowiednie osoby na dane stanowisko, jakiego rodzaju umiejętności potrzebują i jak je rozwijać, a także inne umiejętności, którymi będzie się posługiwał kierownik produkcji, jak budżetowanie i harmonogramowanie.

Szkolenie dotyczy również procesów rekrutacyjnych, a także innych narzędzi, które mogą pomóc w efektywniejszym zarządzaniu zespołem. Koncentruje się również na różnych rodzajach ról, takich jak copywriter.

Jakie umiejętności powinien posiadać manager produkcji?

Kierownik produkcji to osoba, która zarządza procesem produkcyjnym, w skład którego wchodzi opracowanie i wdrożenie całościowego planu produkcji. Zajmuje się wszystkimi kwestiami z tym związanymi, takimi jak koordynacja zadań i zarządzanie zasobami.

Umiejętności:

Jak zorganizować szkolenie dla managerów produkcji?

Aby zorganizować szkolenie, musisz upewnić się, że szkolenie jest trafne i odpowiada potrzebom Twoich pracowników. Kierownik produkcji powinien być świadomy umiejętności i zadań, które są w stanie wykonać jego pracownicy. W ten sposób mogą zdecydować, które zadania wymagają programu szkoleniowego, a które nie.


Komentuj artykuł

pmpiada.pl

Konferencja Project Managerów

PMPIADA - Project Manager Conference

[email protected]

Regulamin · Kontakt ·