Marcin Płóciennik


Project Manager w Volkswagen Group Polska. Absolwent Politechniki Poznańskiej. Od ponad 13 lat związany z branżą IT. Przez ponad 9 lat prowadził projekty w sektorze energetycznym; a od 2017 w branży Automotive. Certyfikowany Project Manager zmotywowany i konsekwentny w działaniu; otwarty na zmiany; wyznający zasadę, że projekty są realizowane dla ludzi, a końcowym wyznacznikiem sukcesu projektu jest zadowolenie Klienta.

 

 

Joanna Adamska


Kobieta z zamiłowaniem do podróży, fanka Premier League. Zarządza zespołem managerów w brightONE oraz dzieli się swoim doświadczeniem ze studentami studiów podyplomowych MBA. W PMI znana jako Dyrektor Zarządzający Oddziału w Szczecinie.

 

 

Paweł Gąsowski


Rozumie uczestników PMPIADY jak nikt inny. W zeszłym roku stał po drugiej stronie stołu i sam walczył o tytuł prelegenta. Prezes Zarządu Octigo Sp. z o.o., twórca programów rozwojowych w korporacjach, wielokrotnie nagradzany przez PMI współautor gier szkoleniowych.

 

 

Agnieszka Krogulec


Zaangażowana w realizowanie projektów zgodnie ze swoim mottem: Bądź zmianą, którą chcesz widzieć na świecie. Miłośniczka gór, podróży, odkrywania nowych zakątków świata. Członek Zarządu PMI Poland Chapter, Prezes PMI Poland Chapter do czerwca 2018 r. Kierownik Działu Projektów / Lider PMO w Departamencie Strategii i Planowania w KIR S.A.