Marcin Płóciennik


Project Manager w Volkswagen Group Polska. Absolwent Politechniki Poznańskiej. Od ponad 13 lat związany z branżą IT. Przez ponad 9 lat prowadził projekty w sektorze energetycznym; a od 2017 w branży Automotive. Certyfikowany Project Manager zmotywowany i konsekwentny w działaniu; otwarty na zmiany; wyznający zasadę, że projekty są realizowane dla ludzi, a końcowym wyznacznikiem sukcesu projektu jest zadowolenie Klienta.

 

 

Joanna Adamska


Kobieta z zamiłowaniem do podróży, fanka Premier League. Zarządza zespołem managerów w brightONE oraz dzieli się swoim doświadczeniem ze studentami studiów podyplomowych MBA. W PMI znana jako Dyrektor Zarządzający Oddziału w Szczecinie.

 

 

Paweł Gąsowski


Rozumie uczestników PMPIADY jak nikt inny. W zeszłym roku stał po drugiej stronie stołu i sam walczył o tytuł prelegenta. Prezes Zarządu Octigo Sp. z o.o., twórca programów rozwojowych w korporacjach, wielokrotnie nagradzany przez PMI współautor gier szkoleniowych.

 

 

Agnieszka Krogulec


Zaangażowana w realizowanie projektów zgodnie ze swoim mottem: Bądź zmianą, którą chcesz widzieć na świecie. Miłośniczka gór, podróży, odkrywania nowych zakątków świata. Członek Zarządu PMI Poland Chapter, Prezes PMI Poland Chapter do czerwca 2018 r. Kierownik Działu Projektów / Lider PMO w Departamencie Strategii i Planowania w KIR S.A.


 

Michał Serwa


Konsultant w zakresie Project Managementu, łączący ze sobą biznes i IT. Proaktywny i kreatywny, pełen energii, nastawiony na budowanie relacji. Współpracuje z organizacjami z sektora Bankowości, IT, IoT i Energetycznego.
Członek Zarządu w PMI Poland Chapter, twórca konferencji Psychologia w Biznesie i Zarządzaniu Projektami, współorganizator studiów podyplomowych Advanced Project Management na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, certyfikowany Project Manager, mentor.
Publikuje artykuły związane z podejściem do zarządzania, bazując na zjawiskach psychologicznych i zmianach społecznych. Gadżeciarz, pasjonat wzmacniaczy lampowych, praktyk Tajskiego Boksu i Kick-Boxingu.